SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Teatr po angielsku pt. "Czerwony Kapturek" i "Trzy Małe Świnki"

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 12, 13 i 15 czerwca, w naszej szkole dwie grupy językowe klas 4c i 4d przedstawiały teatr po angielsku pt. "Czerwony Kapturek" i "Trzy Małe Świnki". Na widowni zasiedli głównie ich młodsi koledzy i koleżanki z klas 3. Inscenizacje były finałem projektu językowego, nad którym grupy pracowały od marca. Oto kilka fotografii.

Opiekun i nauczyciel - Julita Popowska

 

CHOINKA W FIKOLANDZIE

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 10 stycznia uczniowie klas I – III wraz z wychowawczyniami bawili się na niepowtarzalnej choince w Fikolandzie. Pomysłowi animatorzy organizowali dzieciom konkursy i ciekawe zabawy. Piękny wystrój wnętrza, bajkowe bogactwo strojów i kolorowe światła tworzyły wyjątkową atmosferę. Najbardziej jednak oblegane przez dzieci było dwupoziomowe ,,rurowisko” ze zjeżdżalniami i labiryntami. Dużym powodzeniem cieszyły się także baseny z kulkami, ścianka wspinaczkowa oraz dmuchana poducha do skakania. W pewnym momencie, ku zaskoczeniu dzieci, pojawił się w Fikolandzie św. Mikołaj – mimo sędziwego wieku też miał ochotę pofikać. Obdarował wszystkich słodkościami i … zniknął.

To był niesamowity dzień – pełen wrażeń i emocji. Wycisnął z dzieci ostatnie poty. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Opracowała - Jolanta Jabłońska

 

Hanna Popko "odnalazła" się w Austrii!

Email Drukuj PDF

Dzień dobry.

W październiku przygotowuję się do sezonu startowego na obozie kadrowym w austriackich Alpach. Mieszkamy w Ramsau u stóp lodowca Dachstein w przytulnym pensjonacie Club Villa prowadzonym przez polską rodzinę.

Praktycznie czujemy się tutaj jak w domu.  Ramsau to wymarzone miejsce do treningów - jest to jeden z największych regionów narciarskich w Europie. Mieszkamy na poziomie ok. 1300 metrów n.p.m. u podnóża masywu i codziennie wjeżdżamy wyciągiem na lodowiec Dachstein na wysokość 2700 metrów n.p.m. Warunki do trenowania są tu idealne, a widoki przepiękne.

Pozdrawiam z Austrii - Hania (Popko).

Foto: H.P.

 

Konkurs Pix Programming Challenge

Email Drukuj PDF

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadza za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Konkurs w 2019 roku jest organizowany w 5 krajach europejskich, Indiach oraz Nigerii.

Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!

Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to zadania z zakresu programowania blokowego, a dla starszych uczestników konkursu – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python.

Wszelkie informacje znajdzie Pan na stronie internetowej pixchallenge.org

 

Szkolne Koło Wolontariatu

Email Drukuj PDF

Szkole Koło Wolontariatu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w poniższych akcjach organizowanych obecnie na terenie SP32:

1. Dzień Pluszowego Misia

2. Żołędzie

Informacje szczegółowe dotyczące powyższych akcji znajdują się w załącznikach.

Wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

 


Strona 10 z 217
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Statystyki

Odsłon : 2818412

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..