SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria
Galeria

17.09 - 80 - ta rocznica agresji sowieckiej na Polskę

Email Drukuj PDF

Galeria

17 września - w związku z przypadającą osiemdziesiątą rocznicą agresji sowieckiej na Polskę uczniowie naszej szkoły oddali hołd wszystkim Sybirakom, ofiarom sowieckiej represji minutą ciszy – tym, którzy zostali na Sybirze na wieki i tym, którzy zdołali wrócić. W południe 17 września 2019 r. rozległy się syreny. Klasy VII i VIII wzięły udział w krótkim apelu przygotowanym przez klasę 7 c i nauczycieli historii, przypominającym tragiczną historię tamtego okresu. Atak Związku Sowieckiego na Polskę zapoczątkował represje na skalę dotąd niespotykaną - aresztowania, wyroki śmierci, zesłania do łagrów i masowe deportacje, których ofiarą padły setki tysięcy Polaków.

 

STYPENDIA MOTYWACYJNE DLA UCZNIÓW I JESZCZE COŚ...

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 

Galeria

3 września 2019r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych przy ul. Słonimskiej 47/1 dokładnie 321 młodych osób (przed rokiem 290) otrzymało z rąk Prezydenta Białegostoku Tadeusz Truskolaskiego stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce, w dziedzinie twórczości artystycznej oraz za myśl techniczną. Wśród nich są uczniowie i absolwenci białostockich szkół. To m.in. laureaci konkursów i olimpiad, artystycznych konkursów i turniejów, autorzy innowacyjnych projektów technicznych. W sumie do zdolnych uczniów i absolwentów trafi ponad 547,6 tys. zł.

Więcej…
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Galeria

 

ZEBRANIE ATOMOWYCH RODZICÓW

Email Drukuj PDF

W związku już z licznymi nieprawdziwymi plotkami na temat funkcjonowania sekcji tańca nowoczesnego ATOM przy UKS Hubal Białystok w Szkole Podstawowej Nr 32 uprzejmie zapraszam wszystkich rodziców "Atomowych" na spotkanie z  Dyrektorem Szkoły w najbliższy wtorek 23 lipca 2019r. godz. 16.00 stołówka/mała sala gimnastyczna.
Chcę Państwu przedstawić:
1. Rozliczenia finansowe z comiesięcznych Waszych wpłat na konto klubu.
2. Zasady organizacji wyjazdów na zawody (dokumentacja merytoryczna, zbieranie na ten cel środków i ich rozliczanie, odpowiedzialność prawna).
3. Zasady dotychczasowego bezpłatnego korzystania wszystkich grup ze obiektów szkoły.
Odniosę się także do plotek typu: wyrzucam ATOM ze szkoły, bo wnuczce nie podpisano wniosku o stypendium itp.
Z szacunkiem
Lech Szargiej

   


Strona 1 z 36
SP32 Galeria

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

Statystyki

Odsłon : 2761362

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..