SP32 Galeria

21.02 - Dzień otwarty w SP32

Walentynki w szkole

Pełne walentynkowych serc były korytarze naszej szkoły 14 lutego, gdy społeczność szkolna wzięła udział w obchodach święta zakochanych. Niektóre klasy przygotowały na tę okazję kolorowe, tematyczne gazetki ścienne – zdobiące tablice przy salach. Uczniowie mogli przesłać sobie pocztą walentynkową kartki i liściki z wyrazami sympatii oraz drobne upominki, które kilka dni wcześniej zbierały, a także pracowicie segregowały listonoszki z klasy 8 b: Milena Biruk, Natalia Gryko, Adrianna Łopatecka.

To był dzień pełen życzliwości i wielu uśmiechów!

Opiekunowie SU

Jolanta Klepadło, Marta Kowalczuk, Anna Prymaka, Karina Tokajuk

Walentynki w bibliotece szkolnej

Walentynki to kolejna doskonała okazja do okazywania sobie życzliwości i radości. W tym dniu czytelnicy odwiedzający progi szkolnej biblioteki, wypożyczając lektury, wybierali sentencje o miłości. Zabawie towarzyszył uśmiech i dobry humor.

Nauczyciele bibliotekarze

Z WIZYTĄ W JEDNOSTCE STRAŻY POŻARNEJ

Dnia 08.01.2019r. uczniowie klasy IV a i IV b uczestniczyli w lekcji prewencyjnej w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Nr 4 Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

Zajęcia odbyły się w sala edukacyjnej „OGNIK”, służącej edukacji dzieci.

Celem  zajęć edukacyjnych przeprowadzonych przez zawodowych strażaków było:

NAUCZYCIELKA SP 32 PAULINA MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA NA PODIUM MISTRZOSTW EUROPY!

56 EUROPEAN CHAMPION CLUBS CUP CROSS COUNTRY

3.02.2019r. Albufeira (Portugalia)

W rozgrywanych w portugalskiej miejscowości Albufeira 56 Klubowe Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych trzecie miejsce zajęła drużyna Klubu Sportowego "Podlasie" Białystok w składzie: Anna Gosk, Katarzyna Jankowska, Aleksandra Brzezińska i nauczycielka wychowania fizycznego w SP Nr 32 pani Paulina Mikiewicz-Łapińska. Na mecie nasze panie zajęły kolejno miejsca: 7 (21:03), 11 (21:20), 12 (21:23) i 25 (21:53). Po podliczeniu czasów Podlasianki wskoczyły na najniższy stopień podium. Gratulacje.

Zdjęcia otrzymaliśmy od pani Pauliny. Lech Szargiej

SP32 Galeria