SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria
Galeria

Wspomnienia z obozu zimowego w Czechach - grudzień 2019

Email Drukuj PDF

Śniegu jak na dzień dzisiejszy brak, zostały jednak wspomnienia, do których chętnie wracamy.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 32 w Białymstoku oraz zawodnicy UKS "Hubal" Białystok w grudniu 2019r. uczestniczyli w zgrupowaniu z narciarstwa biegowego, które odbyło się w malowniczym Ośrodku Sportowym - "Pec pod Śnieżką" w Czechach.

Tam brali udział w zajęciach z narciarstwa biegowego, uczyli się podstawowych technik jazdy na nartach, a potem doskonalili je. Zawodnicy UKS "Hubal" Białystok odbyli solidne treningi podczas bardzo dobrych warunków śniegowych. Przesyłamy kilka śnieżnych wspomnień foto. Nauczyciele wf - Aneta Piotrowska, Adam Roszkowski.<<<

Galeria

Pozdrawiam,

Katarzyna Kiczkajło

 

UDZIAŁ UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM MIĘDZYSZKOLNYM PROJEKCIE 'MERRY CHRISTMAS EVERYONE'

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

W grudniu 2019r. chętni uczniowie z klasy 5D pod opieką pani Anny Szargiej i pani Marty Kowalczuk brali udział w międzyszkolnym projekcie językowo-plastycznym 'Merry Christmas Everyone'. Uczniowie poznawali brytyjskie tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, samodzielnie wykonywali ozdoby, kartki świąteczne z życzeniami, zagadki i mini pomoce kulturoznawcze, aby wykorzystać efekty swojej pracy do stworzenia LAPBOOK'a. Dokumentacja fotograficzna była regularnie zamieszczana na aplikacji Padlet, gdzie dzieliliśmy się zdjęciami naszej pracy. Następnie na portalu eTwinning odbyło się losowanie dla współpracujących szkół z całej Polski.  Nasza szkoła wysłała swego lapbook'a do Suchowoli, woj. lubelskie a otrzymała efekt pracy uczniów z Parznic, woj. mazowieckie. Było to nowe doświadczenie dla uczniów naszej szkoły i mamy nadzieję na ciąg dalszy współpracy również z innymi szkołami.

Galeria

Prezentacja zdjęć

W projekcie udział wzięli uczniowie z kl.5D:

Więcej…
 

Wyniki szkolnego konkursu Quick Xmas Quiz dla kl.4

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Dnia 19 grudnia 2019 r. o godz. 11.15 w Sali 29    odbył się szkolny językowy konkurs świąteczny dla uczniów kl. IV.   Uczniowie rozwiązywali krótki test z wiedzy  o zwyczajach  i tradycjach  bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych. Uczniowie po raz pierwszy spotkali się z nowatorską formą konkursu, pisali go w trakcie przerwy, tempo pracy było szybkie a na zakończenie po oddaniu pracy konkursowej każdy uczestnik otrzymał  słodką nagrodę za chęć udziału w konkursie. W skład komisji konkursowej weszły organizatorki konkursu: p. Marta Kowalczuk i p. Anna Szargiej.

Galeria

Wyniki konkursu:

Więcej…
 

19.12. - Jasełka szkolne

Email Drukuj PDF

Galeria

 

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU – Kiermasz Świąteczny #RazemNaŚwieta

Email Drukuj PDF

9 grudnia 2019 roku, Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało Kiermasz Świąteczny, podczas którego wolontariuszki sprzedawały upieczone w domu słodkie wypieki i własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na przygotowanie Szkolnej Szlachetnej Paczki.

Wszystkim dziękujemy za wsparcie naszej akcji!

Galeria

 


Strona 1 z 39
SP32 Galeria

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Statystyki

Odsłon : 2925775

Tę książkę warto mieć..