SP32 Galeria

Drama po angielsku

Dnia 10 i 11 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyły się przedstawienia w jęz. angielskim w wykonaniu uczniów klas 4a, i 4e. Mali aktorzy przygotowywali się do swoich ról od 2 miesięcy w ramach pracy z projektem. Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom naszego teatru, gdyż nie tylko wykazali się umiejętnościami aktorskimi, ale przede wszystkim pokazali odwagę mówiąc w obcym języku przed publicznością, uczyć się bawiąc i pracować w grupie.

opiekun grupy: Julita Popowska

ŻYWA LEKCJA BIOLOGII Oliwii Kwasowskiej dla klasy VIIIC i VIIB

W ramach prezentacji swoich zainteresowań uczennica Oliwia Kwasowska z kl. VIIIc zorganizowała na jednej z lekcji biologii niezwykłe spotkanie z hodowanymi przez siebie zwierzętami. Uczennica przyniosła do szkoły i zaprezentowała: agamę brodatą, gekona lamparciego, modliszkę gwinejską i modliszkę oczkową. Dziewczynka interesuje się  terrarystyką od roku 2014, kiedy to nabyła swoje pierwsze zwierzę  - gekona lamparciego, a rok później - agamę brodatą. Obecnie posiada w swojej hodowli: 12 modliszek, skorpiona, agamę i cztery gekony. Oliwia chętnie opowiada ciekawe historie związane z hodowanymi zwierzętami i udziela wskazówek dotyczących ich hodowli. Dzięki niezwykłemu hobby dziewczynki uczniowie z klasy VIIIc i VIIb mogli usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat wymagań, zwyczajów i środowiska życia tych zwierząt. Dzieci obserwowały przyniesione gady i owady, dotykały je, dzieliły się spostrzeżeniami i wrażeniami.

Gratuluję Oliwii tak wspaniałych zainteresowań !!!

Zapraszam do galerii zdjęć z tej niezwykłej lekcji biologii

Elżbieta Woroniecka

Relacja z dwudniowej wycieczki klasy 4c i 4d po trasie Toruń-Gniezno-Biskupin-Kruszwica, która odbyła się w dniach 22-23 maja 2019 r.

Pierwszego dnia pojechaliśmy do Torunia, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

SP32 Galeria

Nabór do szkół ponadpodstawowych dla klas 8

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych dla klas 3PG

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”