SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria
Galeria

15.11- akcja-Zdrowe sałatki

Email Drukuj PDF

Galeria

15 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyła się prezentacja i konsumpcja zdrowych sałatek. Młodzi kucharze wykazali się niezwykłą fantazją w doborze składników i odwagą w ich łączeniu. Impreza miała na celu zasygnalizowanie problemu niezdrowego odżywiania wśród młodzieży oraz przekonanie ich do eksperymentowania w kuchni, wykorzystując zdrowe składniki. Osoby przygotowujące te sałatki świadczyły o tym, że gotowanie może  dostarczyć dużo przyjemności i ma duży wpływ na nasze zdrowie.

 

14.11-Konkurs na najciekawszy plakat pod hasłem- Piramida zdrowego żywienia

Email Drukuj PDF

Galeria

13 listopada 2013 r. rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszy plakat pod hasłem „Piramida zdrowego żywienia”. Wzięło w nim udział osiem klas gimnazjum. Uczestnicy wykazali się kreatywnością wybierając metodę tworzenia plakatu dzięki temu do jury wpłynęły ciekawe i niebanalne prace. Celem przedsięwzięcia było propagowanie zdrowego odżywiania oraz świadomości konsumenckiej. Prace stały się ozdobą korytarza szkolnego. Zwycięzcą konkursu została klasa III c. Gratulujemy !!!

 

12.11. - XIII Turniej Piłkarski Nożnej

Email Drukuj PDF

Galeria

W dniu 12.11.13.na hali ZS Nr 6 w B-stoku został rozegrany XIII Turniej Piłkarski w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym roku rywalizowali ze sobą piłkarze z klas III SP32. Grano systemem "każdy z każdym", mecz trwał 10 minut. Oto wszystkie wyniki oraz strzelcy bramek:

Więcej…
 
   


Strona 29 z 32
SP32 Galeria