SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria
Galeria

I miejsce w IX edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery".

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Galeria

05.12.2017r. trzy uczennice naszej szkoły: Katarzyna Prokop, Julia Wiszowata i Klaudia Polaczek wzięły udział w IX edycji konkursu „Moja pasja początkiem drogi do kariery" organizowanego przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

Więcej…
 

KOSMOS – TAJEMNICE WSZECHŚWIATA

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Galeria

Dnia 23.02.2018 r. w klasie 0 a odbyły się wspólne zajęcia nauczyciela zerówki Urszuli Jankowskiej i nauczyciela bibliotekarza Doroty Wysockiej. Tematem przewodnim był „Kosmos i jego tajemnice”. Dzieci podczas spotkania miały okazję utrwalić wiadomości, które były realizowane w tygodniowym bloku tematycznym. Poznały różne ciekawostki, zaśpiewały przygotowaną wcześniej piosenkę oraz obejrzały tematyczną wystawkę prac plastycznych oraz wierszy, które wcześniej samodzielnie przygotowały. Wszyscy doskonale się bawili.

Urszula Jankowska, Dorota Wysocka

 

16.02 - podsumowanie I semestru 2017-2018 - kl. VII SP i II, III PG

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Galeria

 

Pasowanie na czytelnika

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 18 i 19 stycznia 2018 r. w bibliotece naszej szkoły odbyło się pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej uczniów klasy 1a, 1b, 1c.

Głównym celem spotkania było zachęcenie uczniów do korzystania z zasobów biblioteki szkolnej i wyrobienie nawyku czytania.

Nauczyciele bibliotekarze

 

CZY PO KONKURSIE SUPER DYREKTOR NIE MOŻE BYĆ SUPER SZKOŁY C.D.?

Email Drukuj PDF

Galeria

Jak wiemy, po październikowym rozstrzygnięciu konkursu Redakcji "Dyrektor Szkoły", w gronie 8 nominowanych SUPER DYREKTORÓW znalazł się Lech Szargiej. Pokłosiem tego wydarzenia jest list od organizatorów z prośbą o kilka pozorowanych zdjęć dyrektora szkoły w otoczeniu swoich uczniów i nauczycieli oraz udzielenie odpowiedzi na 8 pytań. Jest zapowiedź artykułu o naszej szkole w lutowym wydaniu tego miesięcznika. Artykuł będzie napisany na podstawie ankiety, którą w czerwcu sporządziła pani Jolanta Nikonowicz wraz z kilkoma prezentacjami o szkole oraz z informacji zawartych w odpowiedziach na tych właśnie 8 pytań.
Galerię zdjęć wykonali: Andrzej Wróblewski i Tomasz Makuszewski. LES.
PS.

Na zdjęciach są: medaliści Mistrzostw Polski w badmintonie i narciarstwie biegowym, kilkoro Mistrzyń Świata z naszego zespołu tanecznego ATOM, laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele i trenerzy wiodących sportów w szkole.

 


Strona 7 z 32
SP32 Galeria