SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria
Galeria

10.11 - apel z okazji Święta Niepodległości

Email Drukuj PDF

Galeria

 

Wyniki pierwszej edycji konkursu "I LOVE MY HOMELAND"

Email Drukuj PDF

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości w dniu 09.11. odbyła się w Naszej Szkole pierwsza edycja konkursu "I LOVE MY HOMELAND". Uczniowie klas czwartych przygotowali plakaty na temat swojego ulubionego polskiego miasta. Oto zwyciężczynie konkursu (tym razem wygrały trzy dziewczęta z kl. IVe):

I miejsce: "KRYNKI" - Marika Samul

II miejsce: "GDAŃSK" - Natalia Łapińska

III miejsce: "BIAŁYSTOK" - Daria Łapińska

Galeria

Serdecznie pozdrawiam, Jarek S.

 

Sprzątanie grobów

Email Drukuj PDF

Galeria

Uczniowie klasy IIIc gimnazjum już po raz ostatni w tym składzie  uczestniczyli w corocznej klasowej akcji sprzątania grobów.  Podobnie jak w ubiegłych latach, 26 października 2017 r. wszyscy udali się  na Anielskie Wzgórze, miejsce na cmentarzu Farnym przy ul. Raginisa, aby posprzątać groby małych dzieci, o których zapomniano. Najstarsze nagrobki, które zostały uprzątnięte pochodziły z lat 50 XX w. Każdego roku młodzież uporządkowała około 20 grobów, zostawiając na nich zapalone znicze. Dziękuję moim wychowankom za wielkie serce i dobrą wolę.

Edyta Komło

 

Energia wiatrowa - zajęcia w SP32

Email Drukuj PDF

Galeria

W dniu 19 października br. w naszej szkole odbyły się zajęcia na temat energii wiatrowej. Poznaliśmy na nich odnawialne i nieodnawialne źródła energii i sposoby pozyskiwania jej w naturalny sposób. Poszerzyliśmy naszą wiedzę o wiatrakach, które produkują energię wiatrową i składaliśmy ich  pomniejszony model. Mieliśmy również możliwość poznać, jak ciężko wyprodukować energię. Jeżdżąc na rowerach, musieliśmy rozkręcić wiatrak, zapalić lampki, a najciężej było naładować telefon. Zajęcia na pewno były bardzo ciekawe i dostarczyły nam przydatnej wiedzy. Jak widać można połączyć naukę z dobrą zabawą.

Aleksandra Radziszewska kl. IIIc gim.

 

PODLASKIE SPOTKANIA Z PISARZAMI

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 23.10.2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 8 w ramach projektu Podlaskie Spotkania z Pisarzami odbyło się spotkanie z panią Idą Pierelotkin - pisarką książek dla dzieci i młodzieży. Uczestniczyli w nim uczniowie klas VII, II i III gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały: Olga Filianowicz, Karolina Polkowska, Julia Puczyńska.

Nauczyciele bibliotekarze.

 


Strona 8 z 32
SP32 Galeria